Nauczyciele Rocket Jogi w Polsce

Viola Cichecka

Wrocław

Viola Cichecka prekursorka Rocket jogi w Polsce

 

Zaczęła swoją przygodę z jogą ok 2014 roku i zakochała się w Rocket jodze. Praktyka Ashtanga jogi to dyscyplina, która zapewnia fundament, a Rocket to radość, rebelia i zupełnie inne spektrum doświadczeń.

Pokonując własne trudności w znalezieniu odpowiedniego typu ruchu dla swojego ciała i duszy, osiągnęła głębokie zrozumienie i siłę, co pozwoliło jej na wypracowanie skuteczności w nauczaniu zaawansowanych asan i zainspirowało ją do pomagania innym w eksploracji tej ścieżki.

Założycielka szkoły jogi w Leśnicy na zachodzie Wrocławia.

Więcej na www.viola.yoga

Zosia Kulisiewicz

Rocket 1, Częstochowa

Zosia Kulisiewicz to połączenie Jogi i kultury

 
W 2022 roku ukończyła międzynarodowy kurs Jogi certyfikowany przez Yoga Alliance RYT200, a w 2023 kurs instruktorski Aerial Jogi. Pod koniec roku 2023 ukończyła drugi poziom międzynarodowego kursu nauczycielskiego i została nauczycielem RYT500.
W ostatnim czasie Zosia została jedną z pierwszych nauczycielek Rocket Jogi w Polsce.
 

Prywatnie Zosia jest niezwykle uzdolnioną wiolonczelistką, która łączy swoją pracę i pasję, wplatając w praktykę Jogi relaksację z muzyką na żywo. 

Zosia ceni sobie bardziej dynamiczne formy takie jak Vinyasa Flow, Rocket, czy intensywna Hatha, ale ważna jest dla niej atmosfera wyciszenia i relaksu tak potrzebnego w dzisiejszym świecie. Dźwięki wiolonczeli świetnie bilansują intensywność jej zajęć. 

Na praktykę do Zosi można przyjść do Sati Studio w Częstochowie, a także umówić się na indywidualne spotkanie na żywo lub online pod numerem telefonu 531102632 lub mailowo zofia.lodygowska@gmail.com

Alicja Bober

Rocket 1, Warszawa

Marzena Nowicka-Brak

Rocket 1, Kraków

Tetiana Shliakhovenko

Rocket 1, Poznań

Joanna Sokołowska

Rocket 1, Wrocław